Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom, producenci wyposażenia samochodowego prześcigają się w projektach, pośród których znajdą oni wszystko, co niezbędne do swojego auta. Opony Goodyear to propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązań najwyższej jakości z gwarancją niezawodności. Wśród propozycji producenta znajdują się zarówno modele dedykowane na zimę oraz lato, jak i te całoroczne. Niestandardowe wymiary? Mało popularny model samochodu? Nic nie szkodzi, Goodyear zaprojektował swoje wyposażenie z myślą o każdym modelu auta. Sprawdź i przekonaj się sam!

Opony Goodyear do każdego samochodu 

Niezależnie od tego, czy masz Audi, Mercedesa, BMW, Opla, Citroena, czy bardziej prestiżowy model od takich marek jak Abarth, Bentley, Cadillac, Ferrari, Lamborghini czy Porsche – w ofercie amerykańskiego producenta wyposażenia samochodowego znajdziesz opony, które sprawdzą się do każdej marki i każdego modelu auta. Szeroka oferta marki Goodyear gwarantuje Ci łatwą możliwość dopasowania do swojego samochodu, natomiast najwyższa jakość wykonania zapewnia komfortową i przede wszystkim bezpieczną jazdę z każdych warunkach. 

Opony Goodyear na każdą porę roku 

Wśród propozycji producenta znajdziesz nie tylko modele dedykowane warunkom letnim czy zimowym, ale także opony całoroczne, które sprawdzą się w każdą pogodę. Modele letnie, najchętniej wybierane przez kierowców, to: EfficientGrip Performance 2 oraz Eagle F1 Asymmetric 6 dla aut elektrycznych. Wśród modeli zimowych na szczególną uwagę zasługuje seria Cargo UG2, Ultra Grip 8 oraz UG 8 Performance, natomiast polecane opony całoroczne dla każdych warunków atmosferycznych to przede wszystkim model Vector 4Seasons Gen-3 czy Vector 4Seasons Cargo.  

W ofercie amerykańskiego producenta wyposażenia samochodowego nie mogło także zabraknąć czegoś specjalnego dla miłośników szybkiej jazdy. Goodyear SuperSport czy Eagle Sport AS to propozycja dla sportowych aut, które wymagają najwyższej przyczepności w każdych warunkach.