Każdy kierowca doskonale wie, że wybór odpowiednich opon to gwarancja nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa jazdy. Pośród produktów od Bridgestone klienci mogą wybierać zarówno pomiędzy rozwiązaniami stworzonymi z myślą o sezonie letnim i zimowym, jak i modelami całorocznymi. Jakie opony wybrać, by zapewnić sobie i swoim bliskim maksimum bezpieczeństwa i komfortu niezależnie od warunków pogodowych? Sprawdź propozycje od jednego z największych producentów ogumienia na świecie i wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Bridgestone — połączenie innowacji i ekologii

Historia marki sięga początków XX wieku i niewiele osób wie, że Bridgestone swoje korzenie ma w Japonii. To właśnie tam przy współpracy z innymi producentami ogumienia firma rozpoczęła swoją działalność, bardzo szybko zyskując renomę na całym świecie. Aktualnie innowacją, jaką marka chce kolejny raz podbić rynek, jest produkcja ekologicznych opon, które będzie można w maksymalnym stopniu przetworzyć, dbając zarówno o swoich klientów, jak i środowisko naturalne.

Opony Bridgestone na każdą porę roku

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu średniej klasy, czy wybierasz raczej marki premium, w ofercie Bridgestone z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Producent przygotował bowiem szeroki wybór opon o średnicy od 13" do 22". Dostępne są pośród nich modele stworzone z myślą o sezonie letnim np. Dueler Sport, Potenza S007, Turanza T001 czy Druravis R660, które zostały stworzone, aby zapewnić cichą i komfortową jazdę nawet przy dużych prędkościach. W ofercie marki nie zabrakło także modeli zimowych z serii Blizzak oraz DriveGuard Winter, które doskonale radzą sobie ze śliską powierzchnią spowodowaną przez śnieg i mróz. Optymalna przyczepność oraz technologia Washboard wpływają na polepszenie komfortu jazdy w każdą pogodę. Dla miłośników uniwersalnych rozwiązań Bridgestone przygotował kolekcję całorocznych opon Duravis All Season oraz Weather Control A005, które zapewnią pełne bezpieczeństwo niezależnie od warunków panujących na drodze.